Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

Lazdynėlių gatvė
Vilnius, Vilniaus apskr.,

+370 62 54 6628

Oak Studio is a design and manufacturing company. We specialise in Hig-End Furniture: Coffee tables, TV stands, Nightstands, Bedside Tables, Office furniture, Computer desks, Sideboards, Side Tables and Dressers

10.jpg

Straipsniai

Informaciniai straipsniai apie ąžuolinius baldus

Kodėl baldų gamyba trunka 4-8 savaites?

Kaip ilgai Jums tektų laukti baldų, kol jie bus pagaminti? Ką iš tiesų reiškia 4-8 savaitės? Šiame straipsnyje paaiškinsime gamybos procesą ir padėsime suprasti kur baldų gamybos laikas yra investuojamas.

 

Ąžuolo masyvas ar medžio plokštė

Nedaugelis galėtų paprieštarauti, kad ąžuoliniai baldai atrodo gražiai. Tokie baldai interjerui suteikia klasikinę, skandinavišką bei kokybišką atmosferą. Tačiau tuo pačiu ąžuoliniai baldai yra brangi investicija. Apžvelkime kodėl visgi tokia investicija yra gali būti naudinga.


Durelių reguliavimas

Labai retai atsitinka taip, kad baldas pastatomas ant itin lygaus paviršiaus. Bet koks, net ir menkiausias pasvirimas ar nelygumas grindyse persiduoda į baldo tarpelius. Tai itin aktualu labai dideliems baldams, komodoms ir TV staliukams.


Kodėl medžio masyvo baldai brangūs? Kainos struktūra

Jei kada teko pirkti baldus, ar kalbėti su kuo nors, kas pirko baldus, greičiausiai klausiate savęs, kodėl medžio masyvo baldai tokie brangūs?