OakStudioDesigns baldai pagaminti iš natūralaus ąžuolo masyvo, todėl baldai gali būti peršveisti, perdažyti, peralyvuoti ir atnaujinti tiek kartų, kiek Jums atrodys tinkama per baldo gyvavimo laikotarpį. 


Ąžuolinių baldų valymas

Baldus valykite sausu minkštu audeklu. Kad apsaugotumėte baldą nuo įbrėžimų naudokite minkštus audeklus. Venkite valyti su buitinės chemijos valikliais, kadangi jie dažnai turi papildomą sluoksnį, kuris pasiliks nuvalius baldą. Likęs cheminis sluoksnis gali pažeisti baldo spalvą.


Drėkinkite baldą

Siekiant išlaikyti baldo spalvą valykite jį naudodami geros kokybės baldų valiklius, vašką arba poliruoklį. Medienos drėgmė per keletą mėnesių susitapatins su baldą supančios aplinkos klimatu, todėl jei klimatas itin sausas, siekiant išvengti medienos trūkių rekomenduojame valyti baldą medžio priežiūrai skirtomis priemonėmis bent kartą per mėnesį. 


Karštis ir tiesioginė saulės šviesa

Nestatykite baldo prie šilumos šaltinių (radiatorius, židinys) arba tiesioginėje saulės šviesoje. Tai gali nulemti perdėtą baldo išdžiovinimą, o to pasekmė gali būti medienos trūkiai ir spalvos nublukimas. Jei statote baldą prie ventiliacinės angos, priverkite angos oro srauto reguliatorius, Baldus visada laikykite namuose, baldai nėra skirti laikyti lauke.  


Nuvalykite vandens išsiliejimus

Visada nuvalykite išsiliejusi vandenį nuo baldo. Nestatykite šlapių daiktų ant baldo (šlapia vaza, puodelis). Vanduo gali pakenkti medžio apdirbimui, palikti dėmes. Nuvalykite drėgme su sausu audeklu arba popieriniu rankšluosčiu. Baldai padengti apsauginiu sluoksniu, kuris apsaugo baldą nuo skysčio poveikių, tačiau visada rekomenduojame nuvalyti dėmes ir skysčius, kadangi ilgai laikomas skystis gali pažeisti ir apsauginį sluoksnį..


Baldus neškite ir perkelkite atsargiai

Visada baldus neškite ar stumkite atsargiai. Sunkius baldus stumkite padėjus ant ratukų. Atsargiai pastatykite ant žemės siekaint išvengti stresinių lužių ar kojelių lūžių. 


Bėgelių sureguliavimas

Pastačius baldus Jums patogioje vietoje tarpai tarp stalčiukų gali pasikeisti ir nelygumai pasirodyti. Taip yra dėl to, kad net menkiausias grindų nelygumas gali iškreipti tarpelius tarp stalčių. Tačiau tai lengvai sureguliuojama. Pažiūrėkite video ir Jūs galėsite idealiai sureguliuoti savo baldo stalčiukus. Atkreipiame dėmesį, kad reguliuojant aukštį nėra būtina išimti stalčiuką.

Jei baldo dalyje atsirado medienos trūkis, nesijaudinkite, tai jokiu būdu nepaveikia baldo struktūrnio integralumo, o trūkiai yra lengvai pataisomi.