Kodėl rinktis mus?

 
 

Natūralus Ąžuolas

antique-backdrop-background-129722.jpgoptimized.jpg

Mūsų baldai gaminami iš natūralaus ąžuolo masyvo. Natūralus ąžuolas keičia namų klimatą. Ąžuolas yra natūraliai antibakterinis ir antistatinis. Natūralus medis namuose sugeria ir išleidžia drėgmę, todėl namuose, kur stovi medžio masyvo baldai, klimatas visuomet yra kitoks, gaivesnis, šiltesnis. Taip pat mes naudojame natūralią alyvą, bei nekenksmingas dažymo medžiagas, todėl mūsų baldai yra itin nekenksmingi aplinkai.

Natūralaus medžio baldų teigiamos savybės yra akivaizdžios palyginus su stiklo ar metalo gaminiais. Mediniai baldai suteikia kambariui natūralios šilumos, elegancijos ir skandinaviškos estetikos.


9.jpg

Unikalus Dizainas

Mūsų baldai gaminami su ąžuolo masyvo apvalintais kampais. Apvalintus kampus yra itin sudėtinga pagaminti, o tai prideda daugiau laiko baldų gamybos procese. Tačiau tuo pačiu, tokie baldai yra daug unikalesni, išskirtiniai ir vienetiniai. Apvalinti kampai yra naudojami ir kitų gamintojų, tiesa, dažniausiai tokie kampai gaminami iš plokštės, o ir visas baldas tuomet yra pagamintas iš fanieruotės. Labai retai gamintojai gamina apvalintus kampus iš medžio masyvo, kadangi tai laikoma itin sudėtinga techniniu iššūkiu.

Todėl pastačius mūsų dizaino baldus namuose, jie iš esmės pakeičia aplinkos estetiką ir pojūtį. Kambariui šie baldai suteikia elegancijos, šarmo ir rafinuotumo.


Ilgaamžiškumas

Ąžuoliniai baldai yra itin atsparūs ir reikalauja labai mažai priežiūros. Medis yra ilgaamžis produktas, kuris gali ištverti laiko metamus iššūkius, mažiau nusidėvi, o net ir nusidėvėjus, lengvai atnaujinamas. Natūralaus ąžuolo masyvo baldas gali tarnauti kelias ar net keletą kartų ir gali būti perduodamas giminėje.

4.jpg

chris-lawton-9T346Ij4kGk-unsplash.jpg-optimized.jpg

Investicija

Ąžuoliniai baldai ir apskritai medžio masyvo baldai yra žymiai brangesni negu baldai pagaminti iš pigesnių medžiagų. Tačiau nors pradžioje sumokėsite brangiau, medis savo vertės nepraranda. Perkant natūralaus medžio baldą, jūs taip pat įsigyjate istoriją, kuri prasideda nuo medžio, augusio miške, ir tęsiasi jūsų namuose, bei tęs istoriją jūsų vaikų namuose


Kokybė

image-from-rawpixel-id-85746-original.jpg-optimized.jpg

Mūsų baldų kokybė prasideda nuo medžiagų pasirinkimo. Baldai gaminami iš sertifikuoto ąžuolo, kertamo Lietuvos miškuose. Medis apdirbamas, o baldai surenkami ilgaamžę patirtį turinčių darbuotojų, kurių patirtis baldų gamyboje, bendrai sudėjus viršiją 65 metus. Baldų apdirbimo medžiagos, lakai, aliejai, beicai naudojami geriausių šiuo metu rinkoje randamų prekinių ženklų (lakai ir aliejai Italijos ir Danijos gamintojų). Baldų mechanizmus naudojame Austrų gamintojo BLUM, kurie pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.


DSC_0049.jpg

Praktiškumas

Mums svarbu, kad baldai būtų ne tik interjero detalė, bet ir praktiškas daiktas. Turėdami patirties baldų gamyboje projektuojame baldus taip, kad jais būtų lengva naudotis, nereikėtų daug priežiūros, bei jie būtų patogūs. Todėl mūsų balduose naudojami bėgeliai yra pilno ištraukimo, kad jums būtų lengva pasiekti stalčiaus gale esančius daiktus. Baldų aukščiai parinkti pagal ergonominius standartus, kad sėdėjimo prie baldo ir žiūrėjimo kampai būtų optimalūs.


Aria-2-Standard-Layout3111WEB.jpg

Personalizacija

Siekiame savo baldų kolekcijoje pasiūlyti kuo daugiau standartinių baldų pasirinkimo, tačiau suprantame ir norą prisitaikyti baldą sau, prie jus supančios aplinkos. Dėl to esame lankstūs ir pritaikome baldus prie jūsų išmatavimų.

Taip pat medinių baldų personalizacija slypi ir tame, kad juos bet kada galima iš esmės pakeisti, atnaujinti, perdažyti. Vien pakeitus baldo rankenėles, jis tampa visai kitoks ir atrodo naujai.