Mes Esame

image-from-rawpixel-id-85746-original.jpg

Naudojame patikimiausius ir kokybiškiausius įrankius: rankas


Geriausi iš abiejų pasaulių.

Mes deriname du dalykus, kurie mūsų baldus daro dar geresniais: naujausią technologiją ir tradicinį rankų darbą.

 Fusion TIFF File

7.jpg

Natūralus medis yra sveika, bet ir unikalu.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų baldų dizaino ir įsivaizduokite, kaip Oak Studio Designs baldai gali paversti jūsų kambarius gražesniais ir natūralesniais.


Viena geriausių medžio masyvo baldų savybių: lengva priežiūra.

Medis natūraliai turi unikalias save valančias savybes. Iš jūsų pusės reikia tik minimalių pastangų siekiant išlaikyti baldus taip pat gerai atrodančius po dešimtmečių, kaip atrodo pirmąją dieną.

Screenshot_3.jpg

Oak Studio Designs yra lietuviška įmonė, kurianti ir gaminanti modernaus dizaino baldus. Oak Studio Designs produktai yra kuriami ir gaminami aktyviai, šiuolaikiškai, atsakingai rinkai. Mūsų klientų grupė varijuoja nuo dinamiškų profesionalų, įsileidžiančių gaivias idėjas į savo gyvenimus bei priimančių neįprastus sprendimus, iki kūrybingų menininkų,siekiančių, kad juos supanti aplinka atspindėtų aistrą, sudėtą į jų pačių darbus. 

Meistriškumas bei medžiagų kokybė užtikrina ilgalaikį ryšį, nenutrūkstamą pasitenkinimą, kuriuo mėgausitės metų metus. Tereikia žvilgsnio, kad atsiskleistų jų grožis. Tereikia prisilietimo, kad būtų pajustas funkcionalumas.


Mūsų Istorija

Optimized-DSC_0047 (1).jpg

Kavos staliukas KAF

Pradžia

Sakoma, tūkstančio mylių kelias prasideda nuo pirmojo žingsnio.

Mūsų atveju, pirmasis žingsnis žengtas 2015, kuris kilo prireikus kavos staliuko. Tuo metu namuose dominavo IKEA baldai, o daugybę metų dirbus su natūraliu medžiu, neprireikė nei metų, kuomet IKEA baldai atsibodo, prarado žavesį ir prekinę išvaizdą. Tai privedė prie problemos sprendimo ir nusprendžiau pasigaminti kavos staliuką iš natūralaus ąžuolo.

Taip atsirado pirmasis kavos staliukas, kuris iki šiol tebestovi mano svetainėje.

Pastačius kavos staliuką atsirado poreikis priderinti baldus esančius kambaryje, tad po to sekė dviejų komodų gamyba. Žemos komodos LYKI ir aukštos SOL. Visi trys baldai buvo puikiai įvertinti.

Dėl šios priežasties nusprendėme išbandyti dizainą dalyvaujant Vilniuje vykstančioje baldų parodoje. Tai buvo teisingas sprendimas ir po parodos išvykome ne tik be baldų (juos pardavėme dar parodos metu), bet ir su krūva užsakymų ateinantiems mėnesiams. Dauguma šių užsakymų buvo individualūs, o tai suteikė galimybę greitai išplėsti baldų liniją. Vėliau dalyvavome DDW (Dutch Design week) ir kitose parodose.

Optimized-1475044004_tmp_DSC_0016_copy.jpg

LYKI

2 baldas

Ateinančius mėnesius dirbome ties dizaino ir gamybos tobulinimu. Radome būdų kaip baldus pagaminti dar tvirtesnius ir ilgaamžiškesnius, pridėjome daugiau pasirinkimo galimybių, tiek spalvos, tiek dydžio, bei suderinome pakavimo procesą, kad baldai būtų maksimaliai apsaugoti juos pervežant.

Dabar apvalinti kampai gaminami kiek kitokia technologija, tačiau atrodo labai panašiai. Per mūsų veiklos metus išsiuntėme savo baldus į daugybe Europos šalių, bei beveik visas JAV valstijas.

Oak Studio dirbtuvėse siekiame vystyti minimalistinio ir šiuolaikinio dizaino liniją, kuri būtų nepavaldi laikui. Metame iššūkį tradiciniam mąstymui ir įprastus baldus paverčiame neįprastais.  Natūralus ąžuolas yra pagrindinė konstrukcinė medžiaga. Ąžuolo raštas yra praturtintas šviesiais spinduliais, kurie suteikia baldams išskirtinumo. 

Siekiame pasaulį padaryti geresnį, paprastesnį, gražesnį. Gaminame gražius baldus kasdieniam naudojimui.

Mediena mus žavi

Mediena mus žavi dėl unikalios estetikos ir dėl daugybės teigiamų savybių. Medis yra natūraliai antibakterinis ir antistatinis. Mediniai baldai kambario atmosferą paverčia jaukia ir sveika, kadangi medis kvėpuoja, jis sugeria drėgmę, o po to ją gražina atgal. Kiekvienas prisilietimas yra malonumas. Kiekvienas žvilgsnis atskleidžia gamtą, natūralumą, kuris glūdi kruopščiai apdirbtame medyje. 

Optimized-1475046557_tmp_DSC_0133.jpg

SOL Komoda

3 baldas